Двосторонній гребінець з пензлем для кератину, Mar Negro

пензель для кератину, пензель для фарбування

24.00 ₴

  • Виробники MAR NEGRO
  • Модель: dvukhstoronnyay-rascheska-s-kistyu-dlya-keratina-mar-negro
  • Наявність: Є в наявності

Пройшли ті часи, коли перукареві доводилося тримати одразу кілька інструментів у руках під час нанесення фарби, освітлювача або кератину на волосся клієнтки. Двостороння розчіска українського бренду «Мар Негро» допомагає не лише якісно розчесати волосся або розділити їх на прядки, але й нанести на них склад, оскільки обладнана для цього щіткою.

Виріб виконаний з міцного пластику, не піддається впливу фарб, освітлювачів або інших досить агресивних складів для волосся. Розчіска обладнана загостреною ручкою, що дозволяє розділяти волосся на прядки, а частота зубчиків їх ретельно розчісувати.

Щітка в професійній перукарській щітка «Мар Негро» має розмір щетини 4 Х 2,5 см, що дає можливість економно набирати й наносити склад по всій довжині пасма. Відмінно підходить при проведенні таких процедур, як лікування волосся ботексом, кератинове випрямлення, нанесення лікувальної маски або фарби.

Розмір гребінця 7 х 2 см, а довжина ручки складає 14 см. Його легко тримати в руці, проводячи одразу кілька маніпуляцій з волоссям. Міцний пластик не лише довговічний, а й відмінно миється, як і щітка.