Договір публічної офертиЦЕЙ ДОКУМЕНТ — ЦЕ ПУБЛІЧНА ОФЕРТА (ПРОПОЗИЦІЯ) ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ «INOAR.COM.UA» ПРО ПРОДАЖ ТОВАРІВ

1. Загальні положення

1.1. Справжня публічна оферта (далі — Оферта) є офіційною пропозицією інтернет-магазину «INOAR.COM.UA» договір купівлі-продажу товару на Сайті дистанційним чином на умовах, визначених у цьому Договорі та містить усі істотні умови Оферти.

1.2. Замовлення Покупцем товару, розміщеного на Сайті, означає, що Покупець погоджується з усіма умовами цієї Оферти.

1.3. Сайт має право вносити зміни до Оферти без попередження Покупця.

1.4. Термін дії Оферти є необмеженим, якщо інше не вказано на Сайті.

1.5. Сайт надає Покупцеві повну та правдиву інформацію про товар/послуги, включаючи інформацію про основні споживчі властивості товару, місце виготовлення, а також інформацію про гарантійний термін та термін придатності товару на Сайті у розділі «Контакти» або за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту.

2. Предмет оферти

2.1. Сайт зобов'язується передати Покупцеві товар, призначений для професійного, особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, на підставі розміщених Замовлень, а Покупець зобов'язується прийняти та сплатити Товар на умовах цієї Оферти.

2.2. Найменування, ціна, кількість товару та інші необхідні умови Оферти визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцем при оформленні замовлення.

2.3. Право власності на замовлені товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцю та оплати останнім повної вартості товару. Ризик можливого пошкодження товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцю.

3. Вартість товару/послуг

3.1. Ціни на товар визначаються Продавцем в односторонньому безперечному порядку та вказуються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: https://inoar.com.ua/

3.2. Ціна товару вказується у гривнях.

3.3. Остаточна ціна товару визначається послідовною дією на ціну товару знижок за таким порядком:

  • Акційна знижка.
  • Знижка з промокоду.
  • Знижка постійного покупця.

3.4. Розрахунки між Сайтом та Покупцем за товар здійснюються способами, зазначеними на Сайті при оформленні замовлення через кошик.

4. Момент укладання оферти

4.1. Акцептом цієї Оферти (договору) є оформлення Покупцем замовлення на товар відповідно до умов цієї Оферти. Оформлення Покупцем замовлення на товар проводиться шляхом вчинення дій, зазначених у розділі «Оформлення замовлення».

4.2. Акцептуючи цю Оферту, Покупець висловлює згоду на те, що:

  • реєстраційні дані (зокрема персональні дані) вказані їм добровільно;
  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) передаються в електронній формі каналами зв'язку мережі «Інтернет»;
  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) передані Сайту для реалізації цілей, зазначених у цій Оферті, та можуть бути передані третім особам, для реалізації цілей, зазначених у цій Оферті;
  • реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) можуть бути використані Сайтом з метою просування товарів та послуг шляхом здійснення прямих контактів з Покупцем за допомогою каналів зв'язку;
  • з метою додаткового захисту від шахрайських дій зазначені Покупцем реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) можуть бути передані банку, який здійснює транзакції щодо оплати оформлених замовлень;
  • дана Покупцем згода на обробку його реєстраційних даних (у тому числі персональних даних) є безстроковою і може бути відкликана Покупцем або його законним представником поданням письмової заяви, переданої Сайту.

5. Повернення товару та грошових коштів

5.1. Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

5.2. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості сплаченого товару на банківську картку або поштовим переказом.

5.3. Більш детальну інформацію про повернення товару та грошових коштів можна знайти у розділі сайту «Оплата та доставка».

6. Доставка товару

6.1. Доставка товару Покупцеві здійснюється у строки, погоджені Сторонами під час підтвердження замовлення співробітником Сайту.

6.2. При кур'єрській доставці товару Покупець ставить свій підпис до накладної, яку йому зобов'язаний передати кур'єр. Цей підпис є підтвердженням того, що Покупець не має претензій до комплектації товару, до кількості та зовнішнього вигляду товару.

6.3. Після отримання товару претензії до кількості, комплектності та виду товару не приймаються.

7. Термін дії оферти

7.1. Ця Оферта набирає чинності з моменту її акцепту Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної Оферти.

Додаткові умови

Сайт має право передавати або іншим чином передавати свої права та обов'язки, що виникають із його відносин з Покупцем, третім особам.

Сайт і надані ним послуги можуть бути часово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших технічних причин. Технічна служба сайту має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім або без попереднього повідомлення Покупців.

Відносини між Покупцем та сайтом регулюються положеннями законодавства України.

У випадку виникнення питань або претензій з боку Покупця, він повинен звертатися на сайт за телефоном чи іншим доступним способом. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів; у разі недосягнення угоди спір буде передано до суду відповідно до чинного законодавства України.

У разі визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди, це не тягне за собою недійсність інших положень.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет-магазин на офіційному сайті https://inoar.com.ua/ має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет-платформою фізичним особам-підприємцям та юридичним особам для реалізації товару.